Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Response
oc: Responsa

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Section
oc: Seccion

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Users
oc: Utilizaires

en: Redirect
oc: Redirigir

en: About
oc: A prepaus
