Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Weight
ps: وزن

en: ID
ps: پېژند

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Users
ps: غړي

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
