Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: About
sk: Informácie o

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
