Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Weight
sq: Pesha

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Users
sq: Përdorues

en: About
sq: Informacione
