Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ
