Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Access denied
ur: رسائی مسترد
