Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Weight
af: Gewig

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Roles
af: Rolle

en: Users
af: Gebruikers
