Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Custom
am: ብጁ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
