Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Response
ar: الجواب

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Not found
ar: غير موجود

en: Custom
ar: مخصص

en: Roles
ar: الأدوار

en: Users
ar: المستخدمين

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: About
ar: حول

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار
