Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Users
ast: Usuarios
