Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Weight
az: Çəki

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında
