Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Users
be: Карыстальнікі

en: About
be: Аб
