Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Response
bg: Отговор

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Users
bg: Потребители
