Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Weight
bn: ভর

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: About
bn: সম্পর্কে
