Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: About
bo: གསལ་བཤད
