Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Response
ca: Resposta

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Section
ca: Secció

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Not found
ca: No trobat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Users
ca: Usuaris

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
