Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Response
cs: Odpověď

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Users
cs: Uživatelé

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: About
cs: Popis

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
