Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Response
es: Respuesta

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Section
es: Sección

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: Not found
es: No encontrado

en: Custom
es: Personalizado

en: Users
es: Usuarios

en: Redirect
es: Redirección

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: About
es: Acerca de

en: Redirect path
es: Ruta de redirección

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
