Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Section
et: Sektsioon

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Users
et: Kasutajad

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: About
et: Programmist

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond
