Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Response
eu: Erantzun

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: About
eu: (r)i buruz
