Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Response
fi: Vastaus

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Section
fi: Osio

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Custom
fi: Oma

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: About
fi: Tietoja

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku
