Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Weight
fil: Timbang

en: Access denied
fil: Tinaggihan ang pagpunta dito

en: Roles
fil: Mga papel

en: Users
fil: Mga tagagamit
