Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Section
gl: Sección

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Not found
gl: Non atopada

en: Custom
gl: Personalizado

en: Users
gl: Usuarios

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: About
gl: Información

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección
