Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Response
he: תשובה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Users
he: חברי האתר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: About
he: אודות

en: Redirect path
he: נתיב להפנות אליו
