Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Response
hi: उत्तर

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Roles
hi: भूमिका

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: About
hi: के बारे में
