Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Section
hr: Sekcija

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Users
hr: Korisnici

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis
