Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Roles
hy: Դերեր
