Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Response
id: Jawaban

en: Weight
id: Bobot

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Custom
id: Tersuai

en: Roles
id: Peran

en: Users
id: Pengguna

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: About
id: Tentang

en: Redirect path
id: Jalur pengalihan
