Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Roles
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: About
is: Um
