Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: About
kn: ಕುರಿತು
