Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: About
ku: دەربارە
