Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Response
lv: Atbilde

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Users
lv: Lietotāji

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: About
lv: Par
