Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Response
ml: പ്രതികരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Access denied
ml: പ്രവേശനാനുമതി നിഷേധിച്ചിരിക്കുന്നു
