Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
