Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
