Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: About
ne: बारेमा
