Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
