Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Section
pl: Sekcja

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: About
pl: O stronie

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania
