Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Roles
ro: Roluri

en: Users
ro: Utilizatori

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: About
ro: Despre

en: Redirect path
ro: Cale pentru redirecționare
