Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Response
ru: Ответ

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Section
ru: Раздел

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Not found
ru: Не найдено

en: Custom
ru: Собственная

en: Roles
ru: Роли

en: Users
ru: Пользователи

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: About
ru: Информация

en: Redirect path
ru: Путь переадресации
