Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Roles
sr: Улоге
