Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Response
sv: Svar

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Section
sv: Sektion

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Custom
sv: Anpassad

en: Roles
sv: Roller

en: Users
sv: Användare

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: About
sv: Om

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering
