Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Response
ta: பதில்

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Access denied
ta: அனுமதி மறுக்கப்படுகிறது

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: About
ta: பற்றி
