Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: About
te: గురించి
