Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Response
tr: Yanıt

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Section
tr: Bölüm

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Custom
tr: Özel

en: Roles
tr: Roller

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: About
tr: Hakkında

en: Redirect path
tr: Yeniden yönlendirme yolu
