Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: About
ug: ھەققىدە
