Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Section
vi: Phần

en: ID
vi: Mã

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Roles
vi: Vai trò

en: Users
vi: Người dùng

en: About
vi: Giới thiệu
