Section Purger (3.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Name
fr: Nom

en: Header
fr: Entête

en: Connection timeout
fr: Dépassement du temps de connexion imparti

en: Headers
fr: Entêtes

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Request
fr: Requête
