Section Purger (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Name
hr: Naziv

en: Section
hr: Sekcija

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Performance
hr: Učinkovitost
