Section Purger (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ
